ללמוד מתנועת החיים

סדנת חקר תהליכית על למידה והתפתחות

ד"ר אורית פרנפס

ארבעה מפגשי העמקה בזום

לאנשי חינוך, הורים ולכל מי שמלווה ילדים בתהליכי למידה והתפתחות

כל למידה משמעותית מתחילה מחיבור לחוויה אישית שלנו. מתוך חיבור לחוויות למידה אישיות שלנו, חוויות של ליווי ילדים (הפרטיים שלנו, והתלמידים שלנו) בלמידה ובהתפתחות שלהם, נצא לתהליך חקירה אישי, קבוצתי לגילוי, הבנה והתמרה.

המשתתפים יוזמנו להתבונן בסיטואציות מהחיים שקשורות ללמידה והתפתחות, לאסוף אותן ולהביא אותן לסדנה לחקירה ולעבודה אישית, ומשותפת. נתבונן בכל אלה דרך העדשה של למידה מתנועת החיים, שתעמיק את החקירה ותאפשר מבט חדש על תהליכי למידה וליווי שלהם.

פרטים ומידע נוסף לקראת סוף חודש פברואר. 

בינתיים, שמרו את ארבעת ימי השלישי באפריל: 6, 13, 20, 27. בשעות 19:30-22:30. 

** קבוצה קטנה – מספר המקומות מוגבל **

 
אמא פילה עם בנה - ליווי הורי

פרטים חשובים

למי מיועדת הסדנה?

לאנשי חינוך והורים

מתי?

ארבעה ימי שלישי: 6, 13, 20, 27 לאפריל, בשעות 19:30-22:00

היכן?

דרך אפליקציית ה ZOOM

עלות:

בהמשך

להרשמה:

מלאו כאן את הפרטים ולחצו על הכפתור לקבלת מידע בהמשך במייל

 

לאחר ההרשמה תקבלו מכתב קצר ממני. לקראת סוף פברואר תקבלו במייל פרטים ומידע נוסף, עם אפשרות הרשמה לסדנה.

קצת עלי

נעים מאד, אני אורית. בעלת דוקטורט בחינוך, חוקרת תהליכי למידה, מרצה, משחקת ברעיונות, מפתחת סביבות ללמידה. הניסיון והידע שצברתי בשדה החינוך באקדמיה ומחוצה לה פוגשים בשנים האחרונות את עולם הרעיונות המרתק של הפילוסוף יוג'ין ג'נדלין. מפגש זה הביא אותי לפיתוח גישת "למידה מתנועת החיים", גישה שמאפשרת הסתכלות ייחודית וחדשה על למידה, ומביאה אתה תובנות על תהליכי למידה וכיצד תומכים בהם. אני כותבת בלוג, מעבירה סדנאות ונלהבת לשתף בדרך ההסתכלות המיוחדת על למידה, ולחלוק תובנות וכלים הנגזרים ממנה.

אני חיה את הגישה בהתנהלות החיים היומיומית, באינטראקציה עם בנותיי, וכן במפגשים עם קבוצות ילדים בבית-ספר הלומדים איתי מתנועת החיים. מה שמניע אותי להתבונן בסקרנות ולהבין תהליכי למידה וצמיחה היא הכמיהה ללמידה אחרת – חיה, מחוברת ומחלחלת לרבדי העומק של הלומדת.

ד"ר אורית פרנפס

"למידה מתנועת החיים" היא גישת למידה ייחודית שפותחה במהלך 5 שנים ומתבססת על ניסיון וידע חינוכי, ועל רעיונות פילוסופיים של פרופ' יוג'ין ג'נדלין.

הגישה מכוונת לחבר מחדש את הלמידה עם תנועת החיים של הילד. כשזה קורה, הלומד מונע בלמידה ממקורות פנימיים – מתנועת החיים שלו, ולכן הוא מתלהב, חיוני וחש משמעות בתהליך הלמידה.

הזמנה חמה להיכנס לאתר ולקרוא תכנים – "למידה מתנועת החיים"

כדאי להירשם לניוזלטר כדי להישאר מעודכנים ולהיות בקשר. 

למידה מתנועת החיים, ד"ר אורית פרנפס