ליווי תהליכי התפתחות ולמידה של ילדים – סדנת העמקה

חשבתם פעם איזה מקום משמעותי יש לכם כהורים בלמידה וההתפתחות של הילדים שלכם?

הסדנה מבוססת על גישת למידה ייחודית: למידה מתנועת החיים, שפותחה במהלך 5 שנים ומתבססת על ניסיון חינוכי רב, ועל רעיונות פילוסופיים של פרופ' יוג'ין ג'נדלין.

בסדנה נכיר ונבין את הרעיונות שעומדים בבסיס הגישה, נפגוש דוגמאות מחיי ההורות שלנו, ונשתמש בכלים מעשיים בהם אנו כהורים יכולים להעצים את הילדים שלנו ואת כוח ההתפתחות הפנימי שבהם, המנתב אותם קדימה.

קצת עלי

נעים מאד, אני אורית. בעלת דוקטורט בחינוך, חוקרת תהליכי למידה, מרצה, משחקת ברעיונות, מפתחת סביבות ללמידה. הניסיון והידע שצברתי בשדה החינוך באקדמיה ומחוצה לה פוגשים בשנים האחרונות את עולם הרעיונות המרתק של הפילוסוף יוג'ין ג'נדלין. מפגש זה הביא אותי לפיתוח גישת "למידה מתנועת החיים", גישה שמאפשרת הסתכלות ייחודית וחדשה על למידה, ומביאה אתה תובנות על תהליכי למידה וכיצד תומכים בהם. אני כותבת, מעבירה סדנאות ונלהבת לשתף בדרך ההסתכלות המיוחדת על למידה, ולחלוק תובנות וכלים הנגזרים ממנה.

אני חיה את הגישה בהתנהלות החיים היומיומית, באינטראקציה עם בנותיי, וכן במפגשים עם קבוצות ילדים בבית-ספר הלומדים איתי מתנועת החיים. מה שמניע אותי להתבונן בסקרנות ולהבין תהליכי למידה וצמיחה היא הכמיהה ללמידה אחרת – חיה, מחוברת ומחלחלת לרבדי העומק של הלומדת. 

ד"ר אורית פרנפס

פרטי הסדנה:

למי מיועדת הסדנה?

להורים

משך הסדנה:

6 מפגשים בני 3 שעות כל אחד